EviEX'te MUXE listeleme

Jaimydevries
(@Jaimydevries)
Üye Invetu
Katıldı: 2 yıl önce
21/07/2019 11:33 am

MUXE Token EviEx'de Listeleniyor

MUXE Evimeria Borsası'ndaki ilanlarını çok yakında alacak. Sonunda yeni cryptocurrency değişim motorunu yeniden inşa edebildiler ve biz onların borsalarında canlı yayınlanacak olana kadar buradan çok uzak olmayacaklar. Ağustos 5’inde yayına girmesi planlanıyor ve EviEx’in değişiminden ve sonuçlarından çok memnunuz.

Tüm MUXE ekibi bundan çok mutlu ve Evimeria projesinin ve EviEx'in arkasındaki harika insanlarla işbirliği yapmak için sabırsızlanıyorum.

Tweet Tarafından Evimeria,

Bu konu 1 ay önce 2 defa tarafından değiştirildi Jaimydevries

DelanoID sevilen
alıntı
MUXE Balinası
(@Muxewhale)
Yeni Üye
Katıldı: 1 ay önce
21/07/2019 12:10 pm

Vay bu harika bir başarı, sadece dün olduğu gibi oylama yarışmasını hatırlıyorum. Yakında böyle bir tur daha yapmalıyız! Btw'de herhangi bir güzel oylama yarışması bilen var mı?

Okyanusta ne olursa olsun, okyanusta kalır. Özellikle MUXE çantalarımın çantaları.

cevapalıntı
MUXE Balinası
(@Muxewhale)
Yeni Üye
21/07/2019 12:11 pm
Gönderen: @muxewhale

Vay bu harika bir başarı, sadece dün olduğu gibi oylama yarışmasını hatırlıyorum. Yakında böyle bir tur daha yapmalıyız! Btw'de herhangi bir güzel oylama yarışması bilen var mı?

Şimdi hatırladığım kadarıyla katıldığım başka bir oylama yarışması vardı. Shardax’a gelince!

Okyanusta ne olursa olsun, okyanusta kalır. Özellikle MUXE çantalarımın çantaları.

Jaimydevries sevilen
cevapalıntı
Jaimydevries
(@Jaimydevries)
Üye Invetu
21/07/2019 12:14 pm

Şimdi hatırladığım kadarıyla katıldığım başka bir oylama yarışması vardı. Shardax’a gelince!

Nitekim Shardax olarak hem Evimeria hem de oylama yarışmaları Telegram aracılığıyla yapıldı! Harika mermilerdi ve ikisini de kazandığımız için çok şanslıydık. Kesinlikle kazanmak kolay bir mücadele değildi!

cevapalıntı
MUXE Balinası
(@Muxewhale)
Yeni Üye
21/07/2019 12:16 pm

Bazı cryptocurrency oylama yarışmaları için google'a gideceğim.

Komik olan şu ki, rekabeti oylama için google'a girdiğimde cryptocurrency borsaları:

https://www.youtube.com/watch?v=ppXLBwwKDAU Onun gibi MUXE bugünlerde her yerde olduğunu 😎 😎 😎

Bu yayın 1 ay önce tarafından değiştirildi Jaimydevries

cevapalıntı
Jaimydevries
(@Jaimydevries)
Üye Invetu
21/07/2019 12:18 pm

@muxewhale Herhangi bir ilginç oylama yarışması bulursanız haber verin! Son zamanlarda bazı yeni oylama yarışmaları arıyoruz.

cevapalıntı
DelanoID
(@Delanoid)
Yeni Üye Müşteri
Katıldı: 1 yıl önce
21/07/2019 1:33 pm

CC ile işlem yapmak için hacimli daha fazla borsa bekleyemezsiniz (Coinmarketcap)

cevapalıntı
Paylaş:

X

Çalışma

Lütfen Oturum aç or Şimdi Kayıt Olun